Product SiteDocumentation Site

Dokumentace Fedory

Vítejte


Dokumentace Fedory popisuje jak nainstalovat a používat operační systém Fedora a přibalený software Projektem Fedora.
Zvolte jazyk v nabídce nalevo, poté vyberte vydání Fedory a název dokumentu. Dokumentace Fedory je překládána do přibližně čtyřiceti jazyků a je k dispozci ve formátu vícestránkového i jednostránkového HTML, PDF a EPUB.
Přejete-li si přispět k dokumentaci Fedory, navštivte Fedora Documentation Project na adrese http://fedoraproject.org/wiki/DocsProject. Pokud byste řádí překládali dokumentaci Fedory do svého jazyka, navštivte Fedora Localization Project na adrese http://fedoraproject.org/wiki/L10N/.

Note — Not every document is available in every language

If you cannot find a particular document in the menu to the left, the Fedora Localization Project might not have translated it into your language yet. Select English on the language menu to view the most complete set of Fedora Documentation.
Starší dokumentace Fedory
The Fedora Documentation Project only maintains documentation for Fedora 12 and Fedora 13. We also preserve older documentation on this site for historical interest and to acknowledge the generous contribution of time and effort by many, many writers and translators. In 1997, Richard Stallman wrote:
"Největším nedostatkem u svobodných operačních systémů není software - je to nedostatek dobrých volně dostupných manuálů, které bychom mohli zahrnout do těchto systémů."[1]
We thank everybody who worked hard to correct that deficiency for previous versions of Fedora.
Odkazy na další části stránek Projektu Fedora


[1] Free Software and Free Manuals, dostupné z http://www.gnu.org/philosophy/free-doc.cs.html